POCHUTNAJTE si
tak ako to máte radi

V SKI CENTRE DEMÄNOVÁ máte k dispozícii 3 gastro prevádzky.

SNACK BAR:

Ide o rýchle občerstvenie priamo na svahu. Skvelý relax pocítite aj na terase pred barom. Príjemné posedenie na ovčích kožušinách Vám dodá dostatok energie. Občerstviť sa môžete teplými a studenými nápojmi či objednať si obľúbené wafle.

 

APRES SKI STAN:

Len 50m od lyžiarskych vlekoch sa nachádza APRES SKI BAR , ktorý je skvelým miestom na načerpanie nových síl. V interiéri sa nachádza až 150 miest na sedenie s chillout zone. Ponúka tiež veľkú slnečnú terasu s kapacitou 30 miest na sedenie a oddychovanie na tulivakoch. V ponuke jedál nájdete klasické jedlá, ale aj špeciality, ktoré sú podávané bufetovou formou.

 

PINUS RESTAURANT:

Štýlová reštaurácia v škandinávskom štýle ponúka vyšší štandard služieb. Ponuka jedál je zostavená tak, aby si v nej každý našiel to svoje. Klasické jedlá sú pripravované v modernom štýle a pri špeciálnych jedál kuchári spájajú súzvuk chuti, čerstvosti a inovácií vyúsťujúcich do dokonalého gastronomického zážitku. 

regionálna super akcia

Lyžovačka s

50% zľavou

*Cena platí na všetky položky v cenníku. Na uplatnenie regionálnej akcie je potrebné predložiť občiansky preukaz s trvalým pobytom v okrese Liptovský Mikuláš.